close
تبلیغات در اینترنت
اردبیل میزبان کاپ والیبال ۲۰۱۶ آسیا می‌شود

اردبیل میزبان کاپ والیبال ۲۰۱۶ آسیا می‌شود


در صورت موافقت کمیته اجرایی مسابقات مقدمات میزبانی اردبیل در مسابقات آسیایی فراهم شده و اردبیل میزبان کاپ والیبال آسیا AVC در سال ۲۰۱۶ می‌شود.

محمدرضا داورزنی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: والیبال اردبیل به پیشرفت‌های قابل توجهی دست یافته است و با برنامه‌ریزی‌های انجام شده استعداد والیبال اردبیل شکوفا می‌شود.

وی با بیان اینکه امشب میزبانی لیگ جهانی والیبال مشخص خواهد شد، گفت: از بین کشور‌های روسیه، لهستان، ایران و آمریکا شانس کشور ایران برای میزبانی مسابقات لیگ جهانی بسیار بالاست.

رئیس فدراسیون والیبال کشور با بیان اینکه سال بسیار شلوغی در انتظار والیبال ایران است، گفت: تیم ملی والیبال کشورمان با تیم‌های روسیه، لهستان و آمریکا در لیگ جهانی بازی خواهد کرد و دو بازی سخت با کشور آمریکا به میزبانی این کشور را در پیش‌رو دارد.

داورزنی با بیان اینکه والیبال ایران در کشور‌های دنیا همچون آمریکا طرفداران بسیار زیادی دارد، گفت: از نظر تماشاگر در این کشور‌ها هیچ مشکلی نداریم و تماشاگران ایرانی در همه جای دنیا پشتیبان والیبال ایران بوده و خواهند بود.

وی افزود: تیم‌های والیبال لهستان، آمریکا و روسیه از تیم‌های مطرح دنیا هستند که بازی بسیار سختی را مقابل این تیم‌ها داریم و در صدد هستیم افتخارات سال گذشته والیبال ایران را دوباره تکرار کنیم.

رئیس فدراسیون والیبال با بیان اینکه ایران در 3 بازی اول لیگ جهانی به کشور‌های آمریکا، روسیه و لهستان سفر وی‌کند، گفت: بعد از این بازی‌ها ایران میزبان سه بازی پشت سر هم در لیگ جهانی است.

داورزنی افزود: مسابقات جام جهانی 2015 که یکی از معتبر‌ترین مسابقات جهانی است در ژاپن برگزار می‌شود که تیم ملی ایران نیز در این بازی حضور خواهد داشت.

وی با بیان اینکه تیم ملی جوانان نیز برای مسابقات قهرمانی جهان که در مکزیک برگزار می‌شود، خود را اماده می‌کنند، تصریح کرد: تیم ملی نوجوانان اردویی در کشور‌های ترکیه، بلغارستان و صربستان در پیش رو دارند و جهت اعزام به مسابقات آسیایی و جهانی خود را آماده می‌کنند.

رئیس فدراسیون والیبال اظهار کرد: تیم ملی بانوان زیر 21 سال کشورمان نیز در حال آماده سازی برای شرکت در مسابقات آسیایی است. که تیم والیبال بانوان کشورمان همچون آقایان حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

داور زنی تصریح کرد: توسعه اماکن و سالن‌های ورزشی از سیاست‌های مهم فدراسیون والیبال است که در این راستا اقدامات بسیار اساسی انجام شده است.[ دوشنبه 20 بهمن 1393 ] [ 12:26 ] [ Admin ]

مطالب مرتبط