close
تبلیغات در اینترنت
روند رو به رشدی در دوره ریاست جدید هیات والیبال استان اردبیل شاهد هستیم

روند رو به رشدی در دوره ریاست جدید هیات والیبال استان اردبیل شاهد هستیم


مدیرکل ورزش و امور جوانان استان اردبیل گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده والیبال به ورزش اول استان اردبیل تبدیل می‌شود.

ایوب بهتاج  پیش در مراسم افتتاح ساختمان خانه والیبال استان اظهار داشت: با برنامه ریزی‌های انجام شده پیشرفت‌های قابل توجهی در والیبال استان پیش آمده است و روزبه‌روز بر توان والیبال استان افزوده می‌شود.

بهتاج گفت:استان اردبیل سال‌ها است که در ورزش والیبال  در کشور نماینده‌ای نداشته و در لیگ نیز هیچ تیمی از این استان وجود ندارد ولی از دوره ریاست جدید هیئت والیبال استان اردبیل کارهای بسیار خوب و مفیدی در رابطه با این ورزش در استان انجام گرفته است که امیدواریم بتوانیم با استعداد یابی خود شاهد افزایش نیروهای کمی و با استعداد استان ادربیل باشیم.

وی با بیان اینکه کشورمان در این سال‌ها به موفقیت قابل توجهی دست یافته است، گفت: والیبال اردبیل نیز با الگو برداری از والیبال کشورمان در جهت توسعه و پیشرفت همه جانبه است.

وی بیان کرد: استعداد یابی یکی از رسالت‌های عظیم والیبال کشورمان است که در این خصوص در استان اردبیل با برگزاری استعداد یابی بهترین‌های والیبال استان مشخص شده‌اند.

ایوب بهتاج با اشاره به اینکه تیم ملی والیبال کشورمان هم اکنون به قدرت بلا منازع والیبال در دنیا تبدیل شده است، افزود: هم اکنون تیم ملی والیبال با اختلاف قابل توجه از کشور‌های مقتدر دنیا همچون آمریکا جلو زده است.

بهتاج گفت: والیبال اردبیل نیازمند برنامه‌های مناسب و روش‌های نوین استعداد یابی است تا ظرفیت‌های والیبال استان جهت حضور در میادین بین المللی شکوفا شود.

مدیرکل ورزش و امور جوانان استان اردبیل با اشاره به تجهیز کف‌پوش سالن 6 هزار نفری رضا‌زاده اظهار کرد: با تجهیز این سالن مسلما والیبال اردبیل می‌تواند حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.

وی تصریح کرد: خانه والیبال استان یکی از آرزوهای دیرین ورزشکاران والیبالیست اردبیل بوده است که با اهتمام ویژه دولت تدبیر و امید و حمایت فدراسیون والیبال کشور این آرزو ورزشکاران والیبالیست محقق می‌شود.[ دوشنبه 20 بهمن 1393 ] [ 12:23 ] [ Admin ]

مطالب مرتبط