close
تبلیغات در اینترنت
احداث خانه والیبال در استان‌ها سبب کشف استعدادهای جدید می‌شود

احداث خانه والیبال در استان‌ها سبب کشف استعدادهای جدید می‌شود


رئیس فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران گفت: احداث خانه والیبال در استان‌ها قطعا باعث ارتقا بحث استعدادیابی در کشور می‌شود.

محمد رضا داور زنی در مراسم افتتاح خانه والیبال استان اردبیل گفت: بر اساس ظرفیتی که در جوانان ما در طول تاریخ وجود داشته است طبیعی است که انتظار داشته باشیم ورزش والیبال ما در سطح دنیا زبان‌زد باشد.

وی گفت: در 36 سالی که از عمر انقلاب می‌گذرد، دشمنان این نظام هرگونه آسیبی که می‌توانستند به ایران زدند و همه دنیا بسیج شدند که مانع رشد انقلاب ایران شوند.

رئیس فدراسیون والیبال افزود: دشمنان نظام ایران هم اکنون نیز هرگونه توطئه‌ای را به کار می‌برند تا مانع رشد فرزندان این سرزمین شوند ولی جوانان ایرانی به خصوص والیبالیست‌های تیم ملی غیرتمند‌تر از این حرف‌ها هستند که در مقابل این توطئه‌ها کم بیاورند و این را با بازی‌های جانانه خود در مقابل قدرت‌های بر‌تر جهان نشان داده‌اند.

داور زنی گفت: هم اکنون والیبال در کشور بحث یک رشته ورزشی نیست بلکه توانمندی‌های یک ملت را نشان می‌دهد، و یک رشته گروهی است که در رقابت‌های جهانی تیم ایران می‌تواند بر قدرت‌های بر‌تر دنیا غلبه کند و مردم ما به این تیم افتحار می‌کنند چرا که نام بلند آوازه ایران را در دنیا طنین انداز کرده است.

وی با بیان اینکه تیم والیبال ایران به غیر از کشور روسیه تمامی تیم‌های ملی جهان را شکست داده است، گفت: تیم ملی والیبال ایران به لطف خدا در عرصه جهانی عرض اندام کرده است و در بین چند تیم بر‌تر دنیا قرار گرفته است که این خود نشان از غیرت فرزندان این سرزمین است.

رئیس فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران گفت: برنامه تیم ملی والیبال ایران تا المپیک ریو دو ژانیرو به صورت روز شمار مشخص شده است و ما راه سختی را طی کرده‌ایم تا به این مرحله برسیم و راه سخت تری را در پیش رو داریم.

داور زنی بیان کرد: در مسابقات قهرمانی جهان چهار تا از بهترین پست‌های جهان نصیب بازیکنان ایران شد که این بازیکنان استعداد‌هایی هستند که از تمام نقاط کشور شناسایی شده‌اند و احداث خانه والیبال می‌تواند باعث ارتقا بحث استعداد یابی شود.

وی گفت: قرار شده است که اردبیل میزبان کاپ آسیا AVC برای سال 2016 باشد که امیدواریم این عمل به وقوع بپیوندد چرا که برای والیبال منطقه و رشد ورزش در استان اردبیل کمک شایانی می‌کند.[ دوشنبه 20 بهمن 1393 ] [ 12:21 ] [ Admin ]

مطالب مرتبط