close
تبلیغات در اینترنت
مصاحبه رئیس هیات والیبال استان اردبیل با خبرگزاری تسنیم //

مصاحبه رئیس هیات والیبال استان اردبیل با خبرگزاری تسنیم //


خبرگزاری تسنیم: رئیس هیئت والیبال استان اردبیل گفت: خانه والیبال استان اردبیل امروز( ۱۹بهمن‌ ماه) راس ساعت 15 با حضور رئیس فدراسیون والیبال افتتاح می‌شود.

نادر فلاحی در حاشیه مراسم تجلیل از پیشکسوتان والیبال شهرستان اردبیل در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: خوشبختانه روند رو به رشدی در والیبال کشور و استان اردبیل آغاز شده و این مراسم‌ها در استمرار حرکت مربیان، بازیکنان و مدیران والیبال است که این پیشکسوتان خود روزی ورزشکار یا مربی والیبال بودند که این مراسم برای تجلیل از زحمات چندساله آنها برای ورزش والیبال استان است.

وی افزود: بنده به عنوان مسئول هیئت والیبال استان اردبیل 9 ماه است که در این عرصه خدمت می‌کنم و باید بگویم که برای تیم‌داری باید یک سری زیرساخت‌ها آماده باشد و استراتژی هیئت والیبال استان اردبیل بر روی استعدادیابی از رده‌های پایه است.

فلاحی تصریح کرد: استعدادیابی در مقاطع مختلف نوجوانان و جوانان در استان اردبیل در بخش بانوان و هم آقایان انجام شده و برنامه ما به گونه‌ای است که در صورت داشتن تیم حداقل 50 درصد بازیکنان بومی باشد.

رئیس هیئت والیبال استان اردبیل گفت: هدف ما این است که والیبال را در استان اردبیل بومی‌سازی کنیم و به همین منظور اولویت فعالیت هیئت والیبال استان اردبیل به منظور استعدادیابی در سنین پایه است.

وی در مورد افتتاح خانه والیبال استان اردبیل بیان کرد: هیئت والیبال استان اردبیل پیش از این تنها در سالن شهید آسمانی دو جلسه تمرین داشت که به همت و مساعدت مسئولان موفق شدیم که بحث خانه والیبال استان را برطرف کنیم و به مبارکی ایام‌الله دهه فجر خانه والیبال استان 19 بهمن ماه راس ساعت 15 با حضور رئیس و نایب رئیس فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران افتتاح می‌شود.

رئیس هیئت والیبال استان اردبیل اظهار کرد:‌ همزمان با افتتاح خانه والیبال مسابقات لیگ استانی والیبال نیز در مقاطع نوجوانان و جوانان استارت زده می‌شود.

فلاحی افزود: ما می‌خواهیم خود را با استان آذربایجان غربی مقایسه کنیم ولی متاسفانه والیبال در استان اردبیل چندین سال است که با رکود مواجه شده و آسیب‌شناسی در این زمینه انجام شده که بتوانیم عقب‌ماندگی‌ها را جبران کنیم.

مراسم تجلیل از پیشکسوتان والیبال شهرستان اردبیل با برگزاری یک بازی دوستانه بین تیم امید شهرستان اردبیل و بانک ملی در سالن شهید آسمانی اردبیل برگزار شد.

لینک خبر:

http://www.tasnimnews.com/Home/Single/646972[ یکشنبه 19 بهمن 1393 ] [ 9:34 ] [ Admin ]

مطالب مرتبط