close
تبلیغات در اینترنت
به دنبال آغاز مسابقات والیبال امیدهای آسیا، اردبیل در مرکز توجه جهانیان قرار خواهد گرفت

به دنبال آغاز مسابقات والیبال امیدهای آسیا، اردبیل در مرکز توجه جهانیان قرار خواهد گرفت


رئیس هیأت والیبال استان اردبیل گفت: به دلیل اینکه مسابقات والیبال امیدهای آسیا، انتخابی مسابقات جهانی خواهد بود، این رقابت‌ها علاوه بر کشورهای آسیایی، از قاره های مختلف نیز مورد انعکاس رسانه‌ای قرار خواهد گرفت و استان اردبیل در مرکز توجه جهانیان قرار خواهد گرفت.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، نادر فلاحی، عصر امروز در دیدار اعضای ستاد برگزاری مسابقات والیبال امیدهای آسیا با نماینده محترم ولی فقیه در اردبیل، اظهار کرد: به جز استان اردبیل، چند استان دیگر پیگیر دریافت امتیاز میزبانی مسابقات والیبال امیدهای آسیا بودند و با وجود پیگیری‌ استان‌های مختلف، با میزبانی استان اردبیل موافقت به عمل آمد و به لطف این میزبانی شاهد استانداردسازی اماکن ورزشی، رونق ورزش والیبال و توسعه  توریسم ورزشی در استان خواهیم بود.

وی افزود: نزدیک به 30 ماه پیگیر دریافت امتیاز میزبانی مسابقات آسیایی برای اردبیل بودیم و با وجود اینکه 4 بار با درخواست ما موافقت به عمل نیامده بود، به دلیل پیگیری‌های مستمر استاندار اردبیل، با این درخواست موافقت شد.

رئیس هیأت والیبال استان اردبیل تصریح کرد: تجهیز و استانداردسازی 2 سالن ورزشی موجود در شهرستان اردبیل برابر با آخرین استانداردهای جهانی در حال انجام است و به لطف برگزاری این رویداد بزرگ ورزشی، در کنار استان تهران، اردبیل دومین استان کشور از لحاظ دراختیارداشتن 2 سالن ورزشی کاملا استاندارد خواهد بود.

 

فلاحی با اشاره به اهمیت بسیار بالای این مسابقات، یادآور شد: به دلیل اینکه مسابقات والیبال امیدهای آسیا، انتخابی مسابقات جهانی نیز خواهد بود، علاوه بر کشورهای آسیایی، از کشورهای مختلف اروپایی، آفریقایی و آمریکایی نیز این رقابت‌ها مورد انعکاس رسانه‌ای قرار خواهد گرفت و استان اردبیل در مرکز توجه جهانیان قرار خواهد گرفت.

وی خاطرنشان کرد: به دلیل عدم وجود زیرساخت‌های مناسب در استان اردبیل، برگزاری این رقابت‌ها برای فدراسیون بسیار هزینه‌بر بود، اما فدراسیون والیبال به احترام مردم استان اردبیل و پیگیری‌های مستمر استاندار محترم و مسؤولان ورزشی با برگزاری مسابقات در اردبیل موافقت کرد.

رئیس هیأت والیبال استان اردبیل با اشاره به ساعات برگزاری مسابقات تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران، افزود: دیدارهای تیم ملی والیبال کشورمان از ساعت 17:30 دقیقه در مجموعه ورزشی 6 هزار نفری حسین رضازاده برگزار خواهد شد تا با حضور پرشور ورزش‌دوستان، علاوه بر برگزاری مناسب این رقابت‌ها، شاهد موفقیت والیبالیست‌های جوان کشورمان نیز باشیم.[ جمعه 18 فروردين 1396 ] [ 12:26 ] [ Admin ]

مطالب مرتبط