close
تبلیغات در اینترنت
با تجهیز و استانداردسازی اماکن ورزشی، مسابقات متعدد بین‌المللی در اردبیل برگزار خواهد شد

با تجهیز و استانداردسازی اماکن ورزشی، مسابقات متعدد بین‌المللی در اردبیل برگزار خواهد شد


مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: به دنبال میزبانی از مسابقات والیبال امیدهای آسیا، با تجهیز و استانداردسازی اماکن ورزشی، قادر به میزبانی از مسابقات متعدد بین‌المللی در استان اردبیل خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، ایوب بهتاج، عصر امروز در دیدار اعضای ستاد برگزاری مسابقات والیبال امیدهای آسیا با نماینده محترم ولی فقیه در اردبیل، با بیان اینکه دریافت امتیاز میزبانی از مسابقات والیبال امیدهای آسیا در اردبیل به سادگی میسر نشده است، اظهار کرد: برای موافقت با میزبانی استان از این مسابقات، شخص استاندار اردبیل 2 بار به تهران سفر کرده و مذاکراتی را با مسؤولان فدراسیون والیبال کشور انجام دادند.

وی افزود: برگزاری چنین رویدادهایی باعث توسعه زیرساخت‌های ورزشی استان خواهد شد و به میمنت تجهیز اماکن ورزشی استان، قادر به میزبانی از مسابقات متعدد بین‌المللی در ماه‌ها و سال‌های آینده خواهیم بود.

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل تصریح کرد: میزبانی از مسابقات جام جهانی کشتی، رقابت‌های آسیایی بسکتبال و میزبانی مشترک از مسابقات جام جهانی فوتسال، از جمله مواردی است که امکان میزبانی از آن در استان اردبیل در صورت موافقت فدراسیون‌های ورزشی و فراهم شدن شرایط، محقق خواهد شد.

بهتاج با تقدیر از تمامی دستگاه‌های اجرایی استان برای فراهم آوردن شرایط مناسب میزبانی از این رویداد ورزشی، خاطرنشان کرد: کف‌پوش استاندارد برای سالن ورزشی شهید آسمانی اردبیل، از کشور آلمان خریداری شده و با ورود به استان اردبیل، در طی روزهای آینده نصب خواهد شد تا این سالن ورزشی نیز مجهز و آماده برای برگزاری مسابقات والیبال امیدهای آسیا باشد.[ جمعه 18 فروردين 1396 ] [ 12:25 ] [ Admin ]

مطالب مرتبط