close
تبلیغات در اینترنت
با آغاز مسابقات والیبال امیدهای آسیا، فضای استان اردبیل کاملا ورزشی خواهد شد

با آغاز مسابقات والیبال امیدهای آسیا، فضای استان اردبیل کاملا ورزشی خواهد شد


استاندار اردبیل گفت: به دلیل اهمیت بسیار بالای مسابقات والیبال امیدهای آسیا و حضور تیم‌های مطرح آسیایی، با آغاز مسابقات والیبال امیدهای آسیا، فضای استان اردبیل کاملا ورزشی خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، مجید خدابخش عصر امروز در دیدار اعضای ستاد برگزاری مسابقات والیبال امیدهای آسیا با نماینده محترم ولی فقیه در اردبیل، اظهار کرد: میزبانی از رویدادهای بزرگ ورزشی علاوه بر کمک به سلامت جامعه و ایجاد شور و نشاط در بین عموم ورزش دوستان، از لحاظ اقتصادی و تبلیغاتی نیز مفید خواهد بود.

وی با بیان اینکه جهانیان برای سنجش اعتبار و مدیریت یک کشور، میزبانی از رویدادهای مهم آسیایی و جهانی را اعطا می‌کنند، افزود: در سایر فرصت‌ها به هیچ عنوان به زیرساخت‌ها و استانداردسازی اماکن ورزشی به شکلی که هم‌اکنون مشاهده می‌کنیم، پرداخت نمی‌شود و تحقق این موضوع به علت اخذ امتیاز میزبانی از مسابقات والیبال امیدهای آسیا در اردبیل است.

استاندار اردبیل با اشاره به قابلیت‌های متعدد موجود در استان اردبیل، تصریح کرد: در ابتدای مسیر، پیشنهاد میزبانی استان اردبیل از مسابقات والیبال امیدهای آسیا مورد موافقت فدراسیون والیبال قرار نگرفت و با همکاری مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس هیأت والیبال استان سرانجام با برگزاری این اتفاق بزرگ آسیایی در اردبیل موافقت به عمل آمد.

 

خدابخش با اعلام اینکه به دلیل قدیمی بودن سالن ورزشی شهید آسمانی اردبیل، این مکان ورزشی به صورت کامل مورد بازسازی قرار خواهد گرفت، افزود: به برکت برگزاری این رویداد ورزشی علاوه بر تجهیز و استاندادسازی اماکن مختلف ورزشی استان، در بخش‌ها و زمینه‌های مختلف شاهد زیباسازی و ایمن‌سازی راه‌ها، اماکن فرهنگی، فرودگاه‌ها و سایر بخش‌های استان تا قبل از برگزاری این رویداد ورزشی خواهیم بود.

وی با بیان اینکه حضور و همکاری گسترده عموم مردم در کنار دخالت کمتر دولت‌مردان در برگزاری چنین رویدادهای بین‌المللی، جزو امتیازات برگزاری مسابقات محسوب خواهد شد، عنوان کرد: نگرانی از لحاظ استقبال مناسب مردم ورزش دوست استان اردبیل در خلال برگزاری این مسابقات وجود ندارد و با حضور پرشور مردم، شاهد برگزاری رقابت‌های زیبایی در استان خواهیم بود.[ جمعه 18 فروردين 1396 ] [ 12:24 ] [ Admin ]

مطالب مرتبط