close
تبلیغات در اینترنت
میزبانی از رویدادهای بزرگ بین‌المللی نشانگر امنیت و عدم انزوای کشور است

میزبانی از رویدادهای بزرگ بین‌المللی نشانگر امنیت و عدم انزوای کشور است


به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، آیت‌الله سیدحسن عاملی عصر امروز در جمع اعضای ستاد برگزاری مسابقات والیبال امیدهای آسیا در دفتر امام جمعه شهرستان اردبیل، اظهار کرد: برگزاری رویدادهای بزرگ بین‌المللی در کشور نشانگر وجود امنیت در کشور است و چنانچه شاهد ناامنی و عدم ثبات و آرامش در کشور بودیم با میزبانی کشور عزیزمان و حضور تیم های مختلف آسیایی در استان اردبیل موافقت نمی‌شد.

وی افزود: میزبانی از رویدادهای بین‌المللی برای جهانیان ثابت خواهد کرد که ایران کشوری نیست که در انزوا قرار بگیرد و این موضوع برای ما یک برگ برنده محسوب خواهد شد.

 

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل تصریح کرد: مسؤولان اجرایی استان اردبیل با درخواست میزبانی از این رویداد بین‌المللی ورزشی عهده‌دار انجام یک کار بسیار سخت و البته بزرگ شدند که این کار کاملا قابل تقدیر بوده و در تضاد با عافیت‌طلبی است.

آیت‌الله سیدحسن عاملی خاطرنشان کرد: میزبانی از رقابت‌های والیبال امیدهای آسیا، علاوه بر ایجاد فرصتی برای تبلیغ کشور، موقعیتی را به وجود خواهد آورد تا به واسطه آن علاوه بر ایجاد رونق اقتصادی، ورزشکاران و گردشگران خارجی به عنوان سفیر معرفی استان اردبیل اقدام کنند که در این رابطه اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان نقش فعالی را می‌تواند ایفا کند.[ جمعه 18 فروردين 1396 ] [ 12:21 ] [ Admin ]

مطالب مرتبط