close
تبلیغات در اینترنت
استفاده از نظرات منتقدان عامل کسب موفقیت‌های اخیر هیأت والیبال استان اردبیل

استفاده از نظرات منتقدان عامل کسب موفقیت‌های اخیر هیأت والیبال استان اردبیل


رئیس هیأت والیبال استان اردبیل گفت: موفقیت‌های اخیر کسب شده توسط هیأت والیبال استان مدیون برقراری تعامل و ارتباط خوب با مدیریت اداره ورزش و جوانان و استفاده از نظرات منتقدان و مخالفان است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، نادر فلاحی  امروز در نشست مشترک رؤسای ادارات و اعضای هیأت‌های ورزشی که در سالن کنفرانس مجموعه ورزشی حسین رضازاده اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: در سال جاری خاطرات تلخ و شیرین زیادی را در کارنامه ورزشی استان تجربه کردیم که خوشبختانه شیرینی‌های آن بیشتر از تلخی‌هایش بود و امیدواریم در سال جدید نیز با حفظ اتحاد و هماهنگی مسؤولان هیأت‌های ورزشی، موفقیت‌ها و دستاورد‌های بزرگتر و بیشتری را کسب کنیم.

وی افزود: به دلیل اینکه استان اردبیل از وجود بنگاه‌های اقتصادی و بخش‌های بزرگ خصوصی برای حمایت مالی از ورزشکاران وتیم های ورزشی استان محروم است، یک استان متفاوت نسبت به سایر استان‌های همجوار محسوب می‌شود و اکثر تیم‌های ورزشی برای حضور در مسابقات لیگ حرفه‌ای با مشکلات مالی روبرو هستند.

رئیس هیأت والیبال استان اردبیل با اشاره به مدیریت مناسب مسؤولان و رؤسای هیأت‌های ورزشی استان، تصریح کرد: اساس مشکلات موجود در باشگاه‌های ورزشی، وجود مشکلات مالی در آنهاست و استان اردبیل در یک رقابت نابرابر با سایر استان‌ها در مسابقات مختلف حضور پیدا می‌کند که حل این مشکلات صرفا به عهده اداره کل ورزش وجوانان استان و هیات‌های ورزشی نیست و شورای شهر، شهرداری‌ها و سایر دستگاه‌های اجرایی، باید با حساسیت بالایی در صحنه حاضر باشند.

فلاحی با شاهکار توصیف کردن مدیریت مدیران ورزشی استان، افزود:به دلیل ماهیت ارتباطی و اجتماعی مناسب موجود در ورزش، عموم مردم اقدام به نقد مسائل مرتبط در حوزه ورزش می‌کنند و از پیش‌آگاهی‌های مناسبی نیز نسبت به اتفاقات ورزشی برخوردار هستند و این موضوع وظایف مدیران هیأت‌های ورزشی را سخت‌تر از گذشته می‌کند.

وی مدیران ورزشی استان را شایسته برخورداری از لوح‌های زرین دانست و گفت: هم‌اکنون ورزش استان اردبیل بیشتر از گذشته نیازمند اتحاد و یکپارچگی است و نباید با چالش و گفت‌وگوهای بی‌هدف، فرصت به وجود آمده برای احیای ورزش استان را از دست بدهیم.

رئیس هیأت والیبال استان اردبیل با تأکید بر اینکه وظیفه سنگینی بر دوش مسؤولان مختلف ورزشی استان سنگینی می‌کند، خاطرنشان کرد: دفاع از مظلومیت ورزش استان یک وظیفه همگانی است و نباید کسانی که در راه اعتلای ورزش استان قدم برمی‌دارند، احساس تنهایی نمایند.

فلاحی موفقیت‌های اخیر کسب شده توسط هیأت والیبال استان را مدیون برقراری تعامل و ارتباط خوب با مدیریت اداره ورزش و جوانان استان و استفاده از نظرات منتقدان وحتی مخالفان دانست و عنوان کرد: در حال حاضر هیأت والیبال استان اردبیل از جایگاه بسیار مناسبی در فدراسیون والیبال کشور برخوردار است و در سایه همین اعتماد جایگاه والیبال استان را در ظرف مدت زمان کوتاهی از رتبه 28 کشور به جایگاه زیر ده رساندیم و امیدوار به کسب موفقیت‌های بیشتر برای این رشته پرطرفدار ورزشی هستیم.

وی خاطرنشان کرد: بعد از موفقیت در کسب امتیاز میزبانی از مسابقات آسیایی والیبال، ذهنیت و دیدگاه‌های فدراسیون والیبال نسبت به ساختار  و توان مدیریتی مدیران استان  تغییر پیدا کرد و در تحقق این موضوع نقش استاندار اردبیل غیرقابل کتمان می‌باشد.[ شنبه 21 اسفند 1395 ] [ 18:2 ] [ Admin ]

مطالب مرتبط