close
تبلیغات در اینترنت
لوگوی مسابقات والیبال آسیایی اردبیل رونمایی شد

لوگوی مسابقات والیبال آسیایی اردبیل رونمایی شد


طی مراسمی لوگوی مسابقات والیبال آسیایی اردبیل با ویدیو کنفرانس از فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران در دفتر مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، پیش از ظهر امروز با ویدیو کنفرانس از فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران در دفتر مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل با حضور مدیر کل، رئیس هیأت والیبال استان اردبیل و مسؤولان کمیته‌های ستاد برگزاری مسابقات والیبال آسیایی اردبیل لوگوی این دوره از مسابقات رونمایی شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل بیان کرد: با توجه به اهمیت برگزاری این مسابقات در شناساندن ظرفیت‌های ورزشی و گردشگری استان اردبیل و طبق رایزنی‌های به عمل آمده با فدراسیون توسط این اداره کل و هیأت والیبال استان اردبیل روح کلی طراحی این لوگو از مجموعه بقعه شیخ صفی‌الدین اردبیل الهام گرفته است.

ایوب بهتاج افزود: باید همه دستگاه‌ها و مردم استان اردبیل با همکاری بیشتر سعی در برگزاری هر چه باشکوه‌تر این مراسم داشته باشند و ما نیز تمامی تلاش خود را انجام می‌دهیم تا اولین دوره مسابقات بین‌المللی والیبال در اردبیل در بالاترین سطح از لحاظ کیفی برگزار شود.

رئیس هیأت والیبال استان اردبیل عنوان کرد: با توجه به اینکه کمتر از دو ماه به برگزاری این مسابقات باقی‌مانده، رونمایی به صورت ویدیو کنفرانس برای تبلیغات این رویداد بین‌المللی در سطح استان بسیار با اهمیت است.

 

نادر فلاحی گفت: این لوگو بر اساس کارکردهای مختلفی از جمله مدال، جام، پرچم‌ و... طراحی شده و تلفیقی از معماری ایرانی اسلامی و ورزش والیبال است.

وی ادامه داد: استفاده از فرم‌های دوره صفویه و هنر کاشی کاری در بنای مذهبی تاریخی شیخ صفی، استفاده از فرم توپ رسمی مسابقات FIVB و استفاده از طرح گنبد آرامگاه  شیخ‌ صفی‌الدین اردبیلی در پایین لوگو به صورت یک دریچه ورودی نشان دهنده تاریخ معماری ایرانی اسلامی است.

رئیس هیأت والیبال استان اردبیل یادآور شد: رنگ طلایی که پیشینه‌ای بسیار تاریخی در فرهنگ ایران دارد نماد قدرت، تکامل، خاص بودن و تجملات در معماری، نگارگری و کاشی‌کاری است و این طرح  بکار گرفته شده در معماری بنای شیخ‌صفی باعث ایجاد حس زیبایی و تکامل می‌شود.[ شنبه 21 اسفند 1395 ] [ 16:58 ] [ Admin ]

مطالب مرتبط