close
تبلیغات در اینترنت
اقدام عجیب FIVB /فدراسیون جهانی والیبال به بازیکنان و داوران انگلیسی آموزش می دهد

اقدام عجیب FIVB /فدراسیون جهانی والیبال به بازیکنان و داوران انگلیسی آموزش می دهد


فدراسیون جهانی والیبال FIVB در اقدامی جدید، آموزشگاه روستا استون را به عنوان اسپانسر جدیدش اعلام کرد تا تمامی ورزشکاران و داوران زبان انگلیسی را یاد بگیرند.

 

​به گزارش خبرگزاری جهان والیبال و به نقل از آاونا، فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) روز یک شنبه همکاری اش را با آموزگاه روستا استون (Rosetta Stone) اعلام کرد که هدف از این همکاری آموزش زبان انگلیسی به ورزشکاران و داوران والیبال است.

در جریان هفدهمین دوره رقابت های قهرمانی والیبال بانوان جهان، دکتر آری گراسا، رئیس فدراسیون جهانی والیبال در مراسمی آموزشگاه روستا استون را اسپانسر جدید والیبال جهان معرفی کرد. این آموزشگاه شریک جدید FIVB خواهد بود تا زبان انگلیسی را به تمامی کارکنان فدراسیون جهانی، داوران و بازیکنان آموزش دهد تا پس از این مشکلی در ارتباط بین بازیکنان و داوران وجود نداشته باشد.

گراسا، رئیس فدراسیون جهانی والیبال در این جلسه گفت: «ارتباط بین بازیکنان و داوران در طول مسابقه در موفقیت ورزش والیبال بسیار مهم و تاثیرگذار است.» وی ادامه داد: «در حال حاضر گوناگونی زبان تاثیر قابل توجهی در جریان مسابقات دارد و ما بدنبال راه حلی برای این موضوع بودیم.»

در طول دهه گذشته والیبال رشد قابل توجهی داشته و FIVB در بین 220 فدراسیون ورزشی به عنوان بزرگترین فدراسیون شناخته شده است. از آنجایی که مسئولین فدراسیون جهانی والیبال مسئولیت دارند این ورزش را در سطح اول جهان حفظ کنند، باید به تمامی استانداردها دقت کنند.


این اقدام فدراسیون جهانی برای نخستین بار در بین تمامی فدراسیون های ورزشی اتفاق می افتد و همکاری دو ساله FIVB و آموزشگاه روستا استون از ژانویه 2015 به طور رسمی آغاز می شود.

روستا استون، آموزشگاه زبان در اروپا است که بیش از 20 زبان رایج دنیا، از جمله فارسی را از راه دور و اینترنتی آموزش می دهد. پس از همکاری FIVB و این آموزشگاه، دروس زبان برای تمامی داوران فرستاده خواهد شد و همچنین فدراسیون جهانی مجوز 2 زبان را به تمام فدراسیون ها ارسال می کند. علاوه بر آن، رسانه های اجتماعی و طرفداران قادر به استفاده از این موقعیت خواهند بود.[ یکشنبه 04 آبان 1393 ] [ 0:53 ] [ Admin ]

مطالب مرتبط