close
تبلیغات در اینترنت
نماینده کنفدراسیون والیبال آسیا به اردبیل سفر می‌کند

نماینده کنفدراسیون والیبال آسیا به اردبیل سفر می‌کند


نادر فلاحی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: ‌سعید درخشنده نماینده تام‌الاختیار کنفدراسیون والیبال آسیا و فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران به منظور بازدید از روند پیشرفت تجهیز و استاندارد‌سازی اماکن ورزشی و اقامتی مورد نیاز برای میزبانی مسابقات والیبال مردان زیر 23 سال (امیدهای) آسیا به اردبیل سفر می‌کند.

 

 

وی گفت: در این سفر بازدیدی از روند تجهیز و آماده‌سازی سالن 6 هزار نفری رضازاده اردبیل به عنوان سالن اصلی و اقدامات بازسازی سالن شهید آسمانی اردبیل به عنوان سالن دوم این مسابقات انجام می‌شود.

رئیس هیئت والیبال استان اردبیل افزود: اماکن اقامتی و تمرینی مورد نیاز تیم‌ها و هیئت‌های داوری و اجرایی از لحاظ تأمین استانداردها و تجهیزات مد نظر کنفدراسیون والیبال آسیا در این سفر مورد بررسی قرار می‌گیرد.

فلاحی تصریح کرد: جلسه ستاد اجرایی این مسابقات به ریاست استاندار اردبیل در محل استانداری اردبیل برگزار می‌شود و هماهنگی‌های لازم برای پیشبرد هرچه‌بهتر فعالیت‌ها برای آماده‌سازی زیرساخت‌های مورد نظر انجام خواهد گرفت.

وی بیان کرد: نماینده کنفدراسیون والیبال آسیا چند ماه پیش نیز به منظور بررسی امکانات و تجهیزات استان اردبیل جهت کسب میزبانی این مسابقات به اردبیل سفر کرده بود که ایرادات اعلام شده در سفرهای قبلی خوشبختانه با توجه ویژه مسئولان استانی در حال برطرف شدن است.

رئیس هیئت والیبال استان اردبیل گفت: برگزاری این مسابقات در راستای توسعه توریسم ورزشی در استان اردبیل به ویژه شناسایی جاذبه‌های گردشگری بسیار حائز اهمیت بوده و می‌توانیم از امتیاز میزبانی در شهر سرعین نیز، برای معرفی این شهر گردشگری و توریست‌پذیر نهایت بهره‌مندی را انجام داده و در این راستا فعالیت کنیم.[ دوشنبه 16 اسفند 1395 ] [ 10:15 ] [ Admin ]

مطالب مرتبط