close
تبلیغات در اینترنت
تیم والیبال اردبیل قهرمان مسابقات والیبال جوانان کشور شد

تیم والیبال اردبیل قهرمان مسابقات والیبال جوانان کشور شد


تیم والیبال جوانان اردبیل با پیروزی ۳ بر یک مقابل تیم فارس در فینال، قهرمان مسابقات والیبال جوانان کشور( لیگ دسته دو) شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، دیدار رده‌بندی و فینال مسابقات والیبال جوانان کشور ظهر امروز در سالن دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد که در دیدار رده‌بندی تیم‌های کرمانشاه و یزد به مصاف هم رفتند و تیم کرمانشاه با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی رسید و عنوان سوم مسابقات را کسب کرد.

در دیدار فینال تیم‌های اردبیل و فارس در یک بازی حساس با یکدیگر به رقابت پرداختند که در نهایت تیم والیبال جوانان اردبیل با حمایت تماشاگران پرشور خود توانست با نتیجه 3 بر یک تیم فارس را شکست داده و قهرمان این دوره از مسابقات شود.

تیم والیبال جوانان اردبیل، در دومین بازی مرحله نیمه‌نهایی با تیم قدرتمند یزد روبه‌رو شد که این بازی حساس با نتیجه 3 بر 2 به نفع تیم اردبیل پایان یافت و تیم والیبال جوانان اردبیل نیز با این پیروزی به فینال مسابقات صعود کرده و جواز حضور در لیگ دسته یک والیبال کشور را کسب کرد.

مسابقات والیبال جوانان قهرمانی کشور ( لیگ دسته دو) از 25 مرداد ماه با حضور تیم‌های اردبیل٬ فارس٬ کرمانشاه٬ کرمان٬ البرز٬ یزد٬ خوزستان٬ مرکزی٬ بوشهر و همدان در اردبیل آغاز شده بود.[ یکشنبه 31 مرداد 1395 ] [ 20:46 ] [ Admin ]

مطالب مرتبط