close
تبلیغات در اینترنت
اردبیل مجوز تیم‌داری در لیگ یک ‌والیبال را اخذ کرد/برگزاری مسابقات والیبال ساحلی ‌

اردبیل مجوز تیم‌داری در لیگ یک ‌والیبال را اخذ کرد/برگزاری مسابقات والیبال ساحلی ‌

رئیس هیئت والیبال استان اردبیل گفت: برای نخستین بار در استان اردبیل زمین والیبال ساحلی راه‌اندازی و در صدد هستیم والیبال ساحلی را در شهرستان سرعین برگزار کنیم.

  

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، نادر فلاح عصر امروز در نشست خبری با خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: یکی از اولویت‌های هیئت والیبال استان اردبیل راه‌اندازی زمین والیبال ساحلی است که با برنامه‌ریزی‌های انجام شده زمین والیبال ساحلی در سرعین راه‌اندازی می‌شود و شاهد برگزاری والیبال ساحلی در منطقه خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه هم‌اکنون در20 سالن استان اردبیل تمرینات والیبال به صورت منظم برگزار می‌شود، افزود: در حال‌حاضر بیش از 3 هزار و 500 والیبالیست در رده‌های آقایان و بانوان فعالیت دارند و 58 درصد رشته والیبال مربوط به بانوان است.

رئیس هیئت والیبال استان اردبیل از برنامه‌ریزی برای المپیاد والیبال زیر 16 سال در رده‌های آقایان و بانوان خبر داد و افزود: در صدد هستیم این المپیاد را شهریورماه در اردبیل برگزار کنیم تا بتوانیم گام بزرگی در استعدادیابی والیبال در استان داشته باشیم.

فلاح از احیای رشته والیبال در محلات استان اردبیل خبر داد و اظهار کرد: در این زمینه تفاهم‌نامه‌ای با سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل امضا شده تا بتوانیم والیبال را در محلات و پارک‌های استان احیا کنیم.

وی تصریح کرد: یکی دیگر از اقدامات اساسی هیئت والیبال استان اردبیل برگزاری مسابقات آسیایی والیبال جوانان است که در این زمینه ناظرانی از فدراسیون والیبال به اردبیل آمده بودند که ورزشگاه رضازاده را مورد بررسی قرار دادند و به احتمال زیاد سال آینده مسابقات آسیایی والیبال در ورزشگاه رضازاده اردبیل برگزار شود.

رئیس هیئت والیبال استان اردبیل گفت: شهرداری و شورای شهر باید به تیمداری والیبال در اردبیل اقدام کنند تا رشته ورزشی والیبال در اردبیل رشد و توسعه یابد.

‌فلاحی ‌اظهار داشت: نیاز است شهرداری و شورای شهر اردبیل برای تیمداری در استان اقدام کنند تا بتوانیم شاهد حضور تیم‌های والیبال اردبیل در سطح اول والیبال کشور باشیم که در این زمینه درخواست‌هایی از سوی هیئت والیبال اردبیل به شهرداری و شورای شهر ارائه شده است.

وی با بیان اینکه بسیاری از شهرهای کشور از جمله ارومیه و تبریز توسط شهرداری در لیگ برتر و دسته یک کشور تیم والیبال دارند، افزود: ما مجوز تیم‌داری در لیگ یک را از فدراسیون والیبال اخذ کرده‌ایم که نیاز است شهرداری و شورای شهر نسبت به این امر اهتمام داشته باشند.

رئیس هیئت والیبال استان اردبیل از حضور 7 تیم والیبال اردبیل در رده‌های مختلف در سطح کشور خبر داد و تصریح کرد: امسال بیش از 140 بازیکن والیبال به مسابقات کشوری اعزام شده‌اند که این یکی از ارکان رشد و توسعه ورزش والیبال در استان اردبیل محسوب می‌شود.[ جمعه 22 مرداد 1395 ] [ 12:52 ] [ Admin ]

مطالب مرتبط