close
تبلیغات در اینترنت
مسابقات قهرمانی والیبال جوانان کشور در اردبیل برگزار می‌شود

مسابقات قهرمانی والیبال جوانان کشور در اردبیل برگزار می‌شود

رئیس هیئت والیبال استان اردبیل از برگزاری مسابقات قهرمانی والیبال جوانان کشور در اردبیل خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، نادر فلاحی در نشست با خبرنگاران با بیان اینکه در 2.5 سال گذشته والیبال اردبیل از رتبه 28 کشوری به رتبه 15 ارتقا یافته است، گفت: قدم‌های اساسی در توسعه هر چه بیشتر این رشته ورزشی در حال انجام است.

وی از برگزاری مسابقات قهرمانی والیبال جوانان کشور در اردبیل خبر داد و افزود: این مسابقات 24 مرداد ماه سالجاری در این اردبیل برگزار می شود.

فلاحی از برنامه‌ریزی برای المپیاد والیبال زیر شانزده سال در رده‌های آقایان و بانوان خبر داد و افزود: امید می‌رود با برگزاری این المپیاد در شهریور ماه سالجاری در اردبیل بتوانیم گام بزرگی در استعدادیابی والیبال در استان داشته باشیم.

رئیس هیئت والیبال استان اردبیل تصریح کرد: خانه والیبال اردبیل مجهز به دستگاه‌ سرویس زن، تجهیزات بدنسازی و خوابگاه 30 نفره ورزشکاران است.

وی از راه‌اندازی والیبال ساحلی در شهر سرعین خبر داد و خاطرنشان کرد: در صورت استقبال و کمک شورای شهر و شهرداری اردبیل والیبال ساحلی در منطقه گردشگری شورابیل اردبیل نیز ایجاد خواهد شد.

فلاحی همچنین خواستار تیم‌داری والیبال توسط شهرداری و شورای شهر اردبیل شد و تاکید کرد: با این کار  قطعاً رشته ورزشی والیبال در اردبیل رشد و توسعه می‌یابد.

به گزارش ایسنا، پوریا یزدان‌پناه سرمربی تیم منتخب جوانان والیبال اردبیل نیز با بیان اینکه تمرینات تیمجوانان والیبال اردبیل بصورت منظم و با استانداردهای نوین برگزار می‌شود، افزود: بازیکنان تیم والیبال اردبیل برای حضور در مسابقات مختلف از آمادگی برخوردارند.

وی از رشد ورزش والیبال در استان اردبیل نسبت به سال‌های گذشته خبر داد و تصریح کرد: در حال حاضر سه بازیکن والیبال اردبیل عضو تیم ملی جوانان هستند.[ جمعه 22 مرداد 1395 ] [ 12:47 ] [ Admin ]

مطالب مرتبط