close
تبلیغات در اینترنت
مسابقات والیبال جوانان قهرمانی کشور در اردبیل برگزار می‌شود

مسابقات والیبال جوانان قهرمانی کشور در اردبیل برگزار می‌شود

رئیس هیئت والیبال استان اردبیل بیان کرد: با تصمیم فدراسیون والیبال، اردبیل به عنوان میزبان مسابقات والیبال جوانان قهرمانی کشور انتخاب شد.

نادر فلاحی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: با توجه به پیشرفت والیبال در استان اردبیل و فعالیت‌های مناسب هیئت والیبال استان در زمینه قهرمانی و همگانی این رشته ورزشی، خوشبختانه جایگاه این هیئت در فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران ارتقا یافته است و در حال حاضر یکی از هیئت‌های استانی موفق در پیشبرد اهداف رشته ورزشی والیبال محسوب می‌شود.

وی گفت: فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران با توجه به این موضوع، میزبانی مسابقات والیبال جوانان قهرمانی کشور در قالب مسابقات لیگ دسته دو والیبال جوانان را به استان اردبیل اعطا کرده است که این موضوع برای پیشرفت والیبال در استان و نیز تشویق جوانان و نوجوانان به فعالیت بیشتر و مستمر در رشته والیبال بسیار مؤثر است.

رئیس هیئت والیبال استان اردبیل افزود: مسابقات والیبال جوانان قهرمانی کشور ماه آینده در اردبیل برگزار می‌شود که تیم منتخب والیبال جوانان استان اردبیل سال گذشته در قالب برگزاری این مسابقات در استان ایلام به قهرمانی رسید و در این مسابقات نیز با آمادگی کامل در برابر حریفان قدرتمند خود به میدان می‌رود.

فلاحی در رابطه با برگزاری مسابقات والیبال جام رمضان استان اردبیل بیان کرد: مسابقات والیبال جام رمضان استان اردبیل یادواره شهید مدافع حرم «هاشم دهقانی» با شرکت 11 تیم از استان اردبیل از روز 25 خردادماه در محل خانه والیبال اردبیل شروع شد که در نهایت فینال این مسابقات بین تیم‌های خیریه چهارده معصوم(ع) و شهرداری رضی در سالن شهید آسمانی ورزشگاه تختی اردبیل برگزار شد.

وی بیان کرد: در بازی فینال که با حضور جمع کثیری از علاقه‌مندان و مسئولان استانی و ورزشی برگزار شد، تیم شهرداری رضی توانست با نتیجه 3 بر 2 مقابل تیم خیریه چهارده معصوم(ع) مقام قهرمانی جام  رمضان 95 را از آن خود کند.[ دوشنبه 28 تير 1395 ] [ 0:1 ] [ Admin ]

مطالب مرتبط