close
تبلیغات در اینترنت
هیئت‌های ورزشی اردبیل از نبود اسپانسر مالی رنج می‌برند

هیئت‌های ورزشی اردبیل از نبود اسپانسر مالی رنج می‌برند


رئیس هیئت والیبال استان اردبیل گفت: بسیاری از فعالیت‌های قهرمانی و همگانی هیئت‌های ورزشی استان اردبیل به دلیل نبود اسپانسر و حامی مالی ناقص مانده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، نادر فلاحی عصر امروز در نشست روسای هیئت‌های ورزشی استان اردبیل با معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در اردبیل اظهار داشت: متأسفانه نبود بنگاه‌های اقتصادی قوی در استان اردبیل فعالیت‌ هیئت‌های ورزشی استان اردبیل را در حوزه‌های قهرمانی و همگانی با مشکل مواجه کرده و بسیاری از اقدامات ورزشی هیئت‌ها در استان ناقص مانده که باید وزارت ورزش و جوانان بین استان‌های محروم و استان‌های توسعه یافته دارای بنگاه‌های اقتصادی قوی در امر اعتبارات ورزشی تفاوت قائل شود.

وی گفت: بحث استعدادیابی و انجام اقدامات در سنین پایه به دلیل مشکلات مالی با کم و کاستی‌هایی مواجه بوده که از وزارت ورزش و جوانان انتظار داریم در معرفی اسپانسرهای موفق و قوی به هیئت‌های ورزشی استان‌ها توجه داشته باشند.

رئیس هیئت والیبال استان اردبیل در ارتباط با جایگاه ورزش والیبال در استان اردبیل افزود: خوشبختانه ورزش والیبال در 2 سال گذشته با اقدامات صورت گرفته رشد بسیار مناسبی داشته و برای نخستین بار خانه والیبال با همکاری اداره کل ورزش و جوانان در اختیار هیئت والیبال استان قرار گرفت که در حال حاضر این خانه والیبال، یکی از مجهزترین خانه‌های والیبال در کشور بوده که مجهز به دستگاه سرویس زن اتوماتیک، سالن بدنسازی و خوابگاه است.

فلاحی تصریح کرد: با توجه به اقدامات ارزنده هیئت والیبال استان و عملکرد مناسب اداره کل ورزش و جوانان در تعویض کفپوش سالن رضا زاده اردبیل، با نظر مثبت فدراسیون والیبال مسابقات والیبال امید‌های آسیا با حضور 16 تیم سال آینده به عنوان نخستین رویداد ورزشی بین‌المللی در اردبیل برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: هیئت والیبال استان اردبیل در بحث فعالیت‌های فرهنگی در بین هیئت‌های والیبال استانی رتبه اول را کسب کرده است که امیدواریم مسئولان و بخش خصوصی برای حضور تیم والیبال از استان اردبیل در مسابقات لیگ دسته یک همت کنند.[ یکشنبه 27 تير 1395 ] [ 23:57 ] [ Admin ]

مطالب مرتبط