close
تبلیغات در اینترنت
افزایش ۱۰ درصدی آمار بیمه‌شدگان ورزش والیبال در اردبیل

افزایش ۱۰ درصدی آمار بیمه‌شدگان ورزش والیبال در اردبیل


رئیس هیئت والیبال استان اردبیل گفت: آمار بیمه‌شدگان ورزشی والیبال در استان اردبیل حدود ۱۰ درصد افزایش داشته و در سال گذشته به بیش از ۳ هزار نفر رسیده است.

نادر فلاحی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: هیئت والیبال استان اردبیل در سال 94 برای توسعه ورزش والیبال در سطح استان اردبیل و همگانی کردن این ورزش در استان اقدامات مناسبی انجام داده به طوری که آمار بیمه‌شدگان رشته ورزشی والیبال در سال گذشته نسبت به سال 93 حدود 10 درصد افزایش داشته است.

وی گفت: آمار بیمه‌شدگان ورزش والیبال در استان اردبیل در سال گذشته 3 هزار و 233 نفر بوده است که این تعداد در سال 93، 2 هزار و 996 ورزشکار بوده که در شهرستان اردبیل سال گذشته یک هزار و 519 نفر در رشته ورزشی والیبال ثبت‌نام کردند که یک آمار مناسب و نشان‌گر علاقه جوانان به این رشته ورزشی در استان اردبیل است.

رئیس هیئت والیبال استان اردبیل افزود: تمامی هیئت‌های شهرستانی والیبال در استان اردبیل نیز در سال 94 نسبت به سال 93 با افزایش آمار بیمه‌شدگان ورزش والیبال مواجه بودند که فقط در شهرستان خلخال کاهش آمار داشتیم و امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته عملکرد این هیئت نیز بهبود یابد.

فلاحی در تشریح برنامه‌های مهم هیئت والیبال استان در سال جدید تصریح کرد: ارتقای جایگاه هیئت والیبال استان اردبیل در فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران، جذب اسپانسر به منظور تشکیل تیم والیبال از استان اردبیل در لیگ دسته یک، استفاده از جوانان و ورزشکاران در امور اجرایی هیئت والیبال استان و توجه و توسعه والیبال قهرمانی در استان اردبیل از جمله مهم‌ترین برنامه‌های هیئت والیبال استان در سال جدید است.

وی بیان کرد: استعدادیابی یکی از اولویت‌های فعالیت هیئت والیبال استان اردبیل در سال جدید است که قطعا با هماهنگی و تعامل با اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل سعی خواهیم داشت از تمامی مدارس استان اردبیل استعدادیابی کنیم تا جوانان با استعدادی از استان اردبیل در رشته ورزشی والیبال معرفی کنیم.[ دوشنبه 23 فروردين 1395 ] [ 12:0 ] [ Admin ]

مطالب مرتبط