close
تبلیغات در اینترنت
جلسه هم اندیشی اعضای هیئت والیبال استان اردبیل با رئیس و اعضای شورای شهر سرعین برگزار شد + عکس

جلسه هم اندیشی اعضای هیئت والیبال استان اردبیل با رئیس و اعضای شورای شهر سرعین برگزار شد + عکس


جلسه هم‌اندیشی اعضای هیئت والیبال استان اردبیل با رئیس و اعضای شورای شهر سرعین با محوریت و لزوم رشد توریسم ورزشی برگزار شد.

مهندس نادر فلاحی، رئیس هیئت والیبال استان اردبیل در این جلسه که به میزبانی شورای شهر سرعین برگزار شد اظهار داشت: به احتمال زیاد استان اردبیل سال آینده میزبان مسابقات AVC CUP آسیا با حضور 8 تیم برتر آسیا خواهد بود که این موضوع می تواند در بحث توریسم ورزشی و نیز معرفی جاذبه ها و ظرفیت های شهر سرعین بسیار تأثیرگذار باشد. خوشبختانه استاندار اردبیل توجه ویژه ای به این موضوع داشته و در همین رابطه حدود یک میلیارد تومان برای تجهیز ورزشگاه رضا زاده اردبیل اعتبار تخصیص داده است که برای میزبانی این مسابقات آماده شود.

وی گفت: شهرداری و شورای شهر سرعین همیشه در کنار والیبال استان اردبیل بودند که بنده به نوبه خود از این همکاری و تعامل شورای شهر سرعین نهایت تقدیر و تشکر را دارم.

رئیس هیئت والیبال استان اردبیل افزود: در آینده ای نزدیک مسابقه ای دوستانه با تیم ملی بزرگسالان کشور جمهوری آذربایجان در اردبیل برگزار می شود که این تیم اردوی آمادگی خود را در شهرستان سرعین برگزار می کند. والیبال ساحلی جایگاه خوبی در کشور دارد و شهرستان سرعین می تواند در فعال سازی والیبال ساحلی در استان اردبیل ژیش قدم باشد.

شورای شهر سرعین توجه ویژه ای به حوزه ورزش دارد

محمد صبوری ، رئیس شورای شهر سرعین نیز در ادامه این جلسه اظهار داشت: شورای شهر سرعین برای میزبانی و برگزاری مسابقات ورزشی استقبال می کند که در این رابطه والیبال یک رشته ورزشی خوب و پرطرفدار است که شورای شهر سرعین آمادگی همکاری با هیئت والیبال استان اردبیل به جهت رونق توریسم ورزشی و توسعه ورزش والیبال در سرعین دارد.

وی گفت: با بررسی های کارشناسی می توانیم والیبال ساحلی را در سرعین راه اندازی کنیم و در این زمینه نیز آمادگی میزبانی از مسابقات مختلف را داریم.

رئیس شورای شهر سرعین افزود: زمین چمن شهر سرعین در خرداد سال آینده افتتاح می شود که این زمین برای تمرین تیم های فوتبال لیگ برتری که در سرعین اردو می زنند بسیار مناسب خواهد بود. بالغ بر 400 میلیون تومان برای تکمیل این زمین چمن توسط شهرداری سرعین هزینه شده است.

 

نیازمند توسعه توریسم ورزشی هستیم

در ادامه این جلسه توحید دنیایی، نائب رئیس شورای شهر سرعین و رئیس کمیته برگزاری مسابقات لیگ استان اردبیل اظهار داشت: برای توسعه سرعین نیازمند توریسم ورزشی هستیم که ظرفیت های مناسبی در سرعین در رابطه با میزبانی این مسابقات وجود دارد که باید بتوانیم به نحو خوب استفاده کنیم.

وی گفت: امیدواریم بتوانیم مسابقات والیبال لیگ استان اردبیل را به نحو مطلوب و شایسته استفاده کنیم تا والیبال استان اردبیل در سطح کشور حرفی برای گفتن داشته باشد.

 
[ چهارشنبه 22 مهر 1394 ] [ 19:28 ] [ Admin ]

مطالب مرتبط