close
تبلیغات در اینترنت
استعدادیابی والیبال در اردبیل مناسب بوده است/ ورزشگاه رضا زاده تجهیز می شود

استعدادیابی والیبال در اردبیل مناسب بوده است/ ورزشگاه رضا زاده تجهیز می شود


مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: تلاش می‌کنیم  ورزشگاه رضا زاده را برای میزبانی مسابقات بین‌المللی والیبال در سال آینده آماده کنیم که در صورت برگزاری، این بازی‌ها اولین دور مسابقات بین‌المللی در اردبیل خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، ایوب بهتاج در جلسه پرسش و پاسخ با خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: متأسفانه در استان اردبیل در رابطه با اسپانسر ورزشی با مشکل مواجه هستیم چرا که اقتصاد و ورزش در یک مسیر مستقیم قرار دارد و اگر پشتوانه مالی برای تیم‌های ورزشی وجود داشته باشد، قطعاً موفقیت‌های بیش‌تری حاصل می‌شود همان طور که در رشته ورزشی تیراندازی در اردبیل سرمایه‌گذاری شده و این تیم در صدر جدول مسابقات قرار دارد.

وی با اشاره به بحث استعدادیابی در استان اردبیل، گفت: استعدادیابی در کل کشور با مشکل مواجه است چرا‌که زیرساخت‌های استعدادیابی در کشور به‌درستی تعریف نشده ولی خوشبختانه در استان اردبیل طی امسال و سال گذشته، استعدادیابی خوبی توسط مدارس والیبال و فوتبال در اردبیل انجام شده است که سعی می‌کنیم سطح استعدادیابی در رشته‌های مختلف ورزشی را در استان افزایش دهیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل افزود: در حال حاضر برای تجهیز و تعویض روکش سالن ورزشگاه رضازاده اردبیل در حدود 1 میلیارد تومان توسط استاندار اردبیل اختصاص یافته است که تلاش می‌کنیم این ورزشگاه را برای میزبانی مسابقات بین‌المللی والیبال در سال آینده آماده کنیم که در صورت برگزاری، این بازی‌ها اولین دور مسابقات بین‌المللی در اردبیل خواهد بود.

بهتاج تصریح کرد: 125 نفر از ورزشکاران استان اردبیل در 6 ماهه اول سال جاری به اردوی تیم‌های مختلف ملی دعوت شده و حدود 160 ورزشکار استان اردبیل نیز موفق به کسب مقام‌های مختلف در مسابقات کشور شدند که اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل از ورزشکارانی که در اردوهای تیم ملی برای حضور در مسابقات آسیایی و جهانی تمرین می‌کنند، حمایت مالی خواهد کرد.

وی بیان کرد: 43 تیم از استان اردبیل در لیگ‌های دسته سه، دو و یک کشوری حضور دارند که اگر بتوانیم اسپانسر قوی برای رشته‌های ورزشی استان پیدا کنیم قطعا موفقیت‌های افزایش می‌شود.

 [ دوشنبه 20 مهر 1394 ] [ 15:33 ] [ Admin ]

مطالب مرتبط