close
تبلیغات در اینترنت
مسابقات لیگ استانی والیبال اردبیل یادواره سردار شهید حاج حسین همدانی برگزار می شود

مسابقات لیگ استانی والیبال اردبیل یادواره سردار شهید حاج حسین همدانی برگزار می شود


 

رئیس هیئت والیبال استان اردبیل گفت: به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم، مسابقات لیگ استانی والیبال اردبیل یادواره سردار شهید حاج حسین همدانی برگزار می شود.

 

نادر فلاحی در جلسه هماهنگی برگزاری لیگ استانی والیبال اردبیل اظهار داشت: هیئت والیبال استان اردبیل در آستانه فرا رسیدن ایام عزاداری سالار شهیدان و ماه محرم در نظر دارد به منظور فرهنگ سازی و در راستای ارتقای سطح بصیرت و نیز تبدیل شور ورزشکاران به شعور عاشورایی اولین دوره مسابقات لیگ استانی والیبال را با گرامیداشت یاد شهدای مدافع حرم برگزار کند.

وی گفت: اولین دوره مسابقات لیگ استانی والیبال اردبیل یادواره شهدای مدافع حرم و با گرامیداشت سردار مجاهد شهید حاج حسین همدانی برگزار می شود که این مسابقات به صورت منطقه ای و در رده سنی آزاد برگزار خواهد شد.

رئیس هیئت والیبال استان اردبیل افزود: این مسابقات با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل و بسیج ورزشکاران و هیئت والیبال استان برگزار می شود که انجام این مسابقات موجب پویایی این رشته ورزشی و افزایش سطح آمادگی بازیکنان می شود.

فلاحی بیان کرد: برگزاری این مسابقات در آموزش ورزشکاران، مربیان و داوران برای حضور موفق در عرصه های ملی تأثیرگذار است.[ دوشنبه 20 مهر 1394 ] [ 12:21 ] [ Admin ]

مطالب مرتبط