close
تبلیغات در اینترنت
لزوم راه‌اندازی والیبال ساحلی در پارس‌آباد/ والیبال بانوان نباید مورد غفلت واقع شود

لزوم راه‌اندازی والیبال ساحلی در پارس‌آباد/ والیبال بانوان نباید مورد غفلت واقع شود


رئیس هیئت والیبال استان اردبیل گفت:‌ با توجه به ظرفیت‌ها و  موقعیت جغرافیایی شهرستان پارس آباد،‌ والیبال ساحلی باید در این منطقه فعال شود.

مهندس نادر فلاحی، رئیس هیئت والیبال استان اردبیل در مراسم اعطای حکم رئیس جدید هیئت والیبال شهرستان پارس آباد در جلسه با رئیس اداره ورزش و جوانان و اعضای هیئت والیبال این شهرستان اظهار داشت: خوشبختانه والیبال در استان اردبیل روند رو به رشدی دارد که شهرستان پارس آباد نیز یکی از قطب های این ورزش در استان اردبیل و بازیکنان ارزنده ای دارد.

وی گفت: امیدواریم که هیئت والیبال شهرستان پارس آباد با وحدت و همدلی خانواده والیبال این شهرستان بتواند بیش تر از قبل پیشرفت کند که خوشبختانه عملکرد اداره ورزش و جوانان این شهرستان در توجه به ورزش والیبال قابل قبول بوده است.  باید هیئت های شهرستانی برنامه محور باشند و انتظارات از شهرستان پارس آباد در ورزش والیبال زیاد است.


رئیس هیئت والیبال استان اردبیل افزود: والیبال ساحلی باید در شهرستان پار س آباد راه اندازی شود چرا که این شهرستان هم از نظر موقعیت جغرافیایی و هم دارا بودن ظرفیت های این ورزش می تواند در این رشته افتخار آفرین باشد که در صورت حرکات مثبت هیئت شهرستان در این زمینه، هیئت والیبال استان اردبیل نیز حمایت قاطع از این موضوع خواهد کرد. بخش بانوان والیبال نیز باید در شهرستان پارس آباد فعال شود و نباید این موضوع دچار غفلت شود.

فلاحی بیان کرد: از زحمات آقای داداشی رئیس سابق هیئت والیبال این شهرستان و سجاد بابایی دبیر هیئت والیبال شهرستان پارس آباد نیز به دلیل ارج نهادن به ورزش والیبال و زحمات شبانه روزی تقدیر و تشکر دارم.

 
[ چهارشنبه 08 مهر 1394 ] [ 14:31 ] [ Admin ]

مطالب مرتبط