close
تبلیغات در اینترنت
تیم والیبال جوانان اردبیل با 6 برد متوالی قهرمان مسابقات جوانان کشور شد

تیم والیبال جوانان اردبیل با 6 برد متوالی قهرمان مسابقات جوانان کشور شد


خوشبختانه تیم والیبال جوانان استان اردبیل با 6 برد پی‌درپی توانست قهرمان مسابقات والیبال جوانان کشور شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، نادر فلاحی در مراسم تجلیل از تیم والیبال جوانان استان اردبیل که مقام قهرمانی مسابقات کشوری را به دست آورده است،‌ اظهار داشت: از مدت 16 ماه پیش که به عنوان رئیس هیئت والیبال استان اردبیل انتخاب شدم، برگزاری مسابقات استانی نوجوانان و جوانان مورد توجه بوده است که این مسابقات در سطح استان برگزار شد.

وی گفت: در کنار توجه به این موضوع استعدادیابی نیز جزء مواردی است که تمام تلاش خود را برای اجرای هرچه بهتر این کار انجام دادیم که خوشبختانه در مرحله اول استعدادیابی که در خانه والیبال و توسط مسئولان فدراسیون برگزارشد، در حدود 450 نفر شرکت کردند.

رئیس هیئت والیبال استان اردبیل افزود: در حدود 220 نفر نونهال در این مرحله استعدادیابی انتخاب شدند که مرحله دوم استعدادیابی نیز در آینده نزدیک در خانه والیبال استان اردبیل برگزار می‌شود.

فلاحی تصریح کرد: خوشبختانه تیم والیبال جوانان استان اردبیل با 6 برد پی‌درپی توانست قهرمان مسابقات والیبال جوانان کشور شود که 4 نفر از بازیکنان این تیم کاندید حضور در تیم ملی بوده و با این قهرمانی به لیگ دسته دوم کشور صعود کردند.

وی بیان کرد: برای پیشرفت هرچه بیش‌تر والیبال در استان اردبیل نیازمند تجهیز خانه والیبال استان اردبیل هستیم که از اداره ورزش و جوانان درخواست داریم برای تجهیز این خانه والیبال یاری‌رسان هیئت والیبال استان باشند.

 [ پنجشنبه 29 مرداد 1394 ] [ 0:30 ] [ Admin ]

مطالب مرتبط