close
تبلیغات در اینترنت
تقویت تیم های پایه والیبال در اولویت باشد

تقویت تیم های پایه والیبال در اولویت باشد


مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: با توجه به رشد ورزش والیبال در استان اردبیل، باید توجه به تیم‌های پایه این ورزش نیز افزایش یابد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل،‌ ایوب بهتاج در مراسم تجلیل از تیم والیبال جوانان استان اردبیل اظهار داشت: خوشبختانه ورزش والیبال از حدود 16 ماه پیش که رئیس جدید این هیئت انتخاب شد پیشرفت قابل قبولی داشته و با توجه به ظرفیت‌های خوب ورزشکاران استان اردبیل از لحاظ فیزیک بدنی حتما در آینده این موفقیت‌ها در ورزش والیبال اردبیل افزایش می‌یابد.

وی گفت: برای رسیدن به قهرمانی در ورزش مواردی مانند تمرین، تغذیه و استراحت مناسب باید مورد توجه ورزشکار باشد که اگر این زنجیره به طور ناقص اجرا شود قطعا موفقیتی حاصل نمی‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل افزود: میانگین قد در بین جوانان استان اردبیل بالا است که باید از این موضوع استفاده مثبت شود که در کنار این بحث باید استعدادیابی و توجه به تیم‌های پایه والیبال نیز در استان اردبیل بیش‌تر از قبل مورد توجه باشد و ورزشکاران از سنین نونهالی به درستی با این ورزش آشنا شوند.

بهتاج تصریح کرد: باید بتوانیم هم بازیکنان حرفه‌ای پرورش داده و هم یک تیم مناسب والیبال در رقابت‌های کشوری داشته باشیم که اداره کل ورزش و جوانان نیز از این موضوع حمایت می‌کند.

وی بیان کرد: آماده هستیم برای تجهیز خانه والیبال استان اردبیل کمک کنیم که این موضوع باید اولویت بندی شود و خانه والیبال به یک سال تخصصی والیبال با امکانات مجهز تجهیز شود.[ پنجشنبه 29 مرداد 1394 ] [ 0:27 ] [ Admin ]

مطالب مرتبط