close
تبلیغات در اینترنت
نیازهای استانی و ملی والیبال اردبیل را پیگیری می‌کنم

نیازهای استانی و ملی والیبال اردبیل را پیگیری می‌کنم


منصور حقیقت‌پور، نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در دیدار با اعضای هیأت والیبال استان اردبیل گفت: موفقیت‌های تیم ملی والیبال موجب شده که این ورزش مورد استقبال جوانان قرار بگیرد .

به گزارش خبرگزاری نسیم ،منصور حقیقت‌پور، نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در دیدار با اعضای هیأت والیبال استان اردبیل گفت:  والیبال ورزشی است که جوانان می‌توانند با کمترین امکانات در محلات و کوچه‌های شهر به این ورزش بپردازند که باید از این ظرفیت و علاقه جوانان به والیبال درست استفاده شود.

 وی با بیان اینکه در مرحله اول باید به زیرساخت‌های ورزش اردبیل توجه کنیم، گفت: توسعه زیرساخت‌های والیبال در استان اردبیل و ترویج این رشته ورزشی در تمامی رده‌های سنی در بین آقایان و بانوان باید مورد توجه قرار بگیرد. هر تلاشی که منجر به توسعه این ورزش در استان شود مفید خواهد بود و باید سعی شود به جای تیم‌داری چند سال به غنی‌سازی و استعدادیابی درست در والیبال پرداخته شود و هزینه و تلاش خود را در جهت ترویج و توسعه سطح کیفی این ورزش به کار ببریم.

 نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس تخصیص خانه والیبال برای این ورزش را مفید دانست و اظهار داشت: باید سعی کنیم از این مکان اختصاص یافته برای خانه والیبال به عنوان یک سالن حرفه‌ای برای والیبال استفاده کنیم و در فکر یک خانه والیبال با امکانات و تجهیزات استاندارد باشیم تا بتوانیم مسابقات ملی را میزبانی کنیم. با پیگیری‌هایی که انجام داده‌ایم خانه وزنه‌برداری اردبیل تا پایان امسال به بهره‌برداری خواهد رسید که این مکان می‌تواند برگزاری مسابقات ملی را میزبانی کند.

 حقیقت‌پور گفت: نیازهای استانی و ملی را که برای خانه والیبال اردبیل مورد نیاز است را پیگیری می‌کنم و باید سعی کنیم با برنامه‌ریزی درست و توجه به رده‌های پایه در سال‌های آینده برای این ورزش یک تیم بومی در سطح اول مسابقات کشور داشته باشیم.[ چهارشنبه 24 دي 1393 ] [ 22:16 ] [ Admin ]

مطالب مرتبط