close
تبلیغات در اینترنت
استقبال از کلاس استعدادیابی در اردبیل بی‌نظیر بود/علاقه به والیبال در اردبیل شکل گرفته است

استقبال از کلاس استعدادیابی در اردبیل بی‌نظیر بود/علاقه به والیبال در اردبیل شکل گرفته است


رئیس کمیته استعدادیابی فدراسیون والیبال گفت: کلاس استعدادیابی در اردبیل با حضور بیش از 400 نفر برگزار شد که تا به امروز حضور این تعداد در کلاس های استعدادیابی در والیبال کشور سابقه نداشته است.

آقای جعفر هوتم در دیدار با رئیس هیئت والیبال استان اردبیل اظهار داشت: خوشبختانه اردبیل نسبت به سایر استان ها در رابطه با ایجاد علاقه مناسب در جامعه استان به ورزش والیبال عملکرد موفقی داشته و هم اکنون نیز افراد بسیاری در استان اردبیل علاقه مند به حضور در تمرینات ورزش والیبال هستند.

وی گفت: حضور حدود 450 نفر در کلاس استعدادیابی که در خانه والیبال اردبیل برگزار شد واقعا بی نظیر بود و بنده تا به امروز حضور این تعداد نوجوان را در کلاس استعدادیابی ندیده بودم که در حقیقت شگفت زده شدم که این موضوع نشان از جایگاه ورزش والیبال در اردبیل دارد.

رئیس کمیته استعدادیابی فدراسیون والیبال گفت: استعدادیابی در موقعی نتیجه مثبت به همراه دارد که دارای خروجی مناسبی باشد که در استعدادیابی استان اردبیل بخش بانوان نیز فعال بودند و حتی چند نفر از بانوان ورزشکار عملکرد مناسب در استعدادیابی از خود نشان دادند.

هوتم افزود: ایجاد و راه اندازی لیگ داخلی در استان اردبیل باعث به وجود آمدن انگیزه در بین بازیکنان می شود که قطعا تمرین بدون انگزه مسابقه هیچ فایده ای به دنبال ندارد.

در ادامه این دیدار ، مهندس نادر فلاحی رئیس هیئت والیبال استان اردبیل گفت: بنده از زمانی که ریاست هیئت والیبال استان اردبیل را عهده دار شدم بحث استعدایابی به عنوان مهم ترین فعالیت های هیئت والیبال استان قرار گرفت چرا که توجه به تیم های پایه باعث پیشرفت والیبال می شود.

وی افزود: با وجود مشکلات مالی هیچ وقت در زمینه استعدادیابی کوتاهی نکردیم و به تمامی شهرستان ها نیز توجه به بخش تیم های پایه و انجام استعدادیابی دستورالعمل های لازم ابلاغ شده است.[ پنجشنبه 08 مرداد 1394 ] [ 15:42 ] [ Admin ]

مطالب مرتبط