close
تبلیغات در اینترنت
صدیف بیگ زاده رئیس هیات والیبال شهرستان اردبیل شد

صدیف بیگ زاده رئیس هیات والیبال شهرستان اردبیل شد


نادر فلاحی، رئیس هیأت والیبال استان اردبیل،درگفتگو با "نسیم"  اظهار داشت: صدیف بیگ‌زاده به عنوان رئیس، منصور حسن سوقی به عنوان دبیر و خانم زهرا آتشی به عنوان نایب‌رئیس هیأت والیبال شهرستان اردبیل انتخاب شده‌اند.

 

 وی گفت: صدیف بیگ‌زاده دارای دکترای اقتصاد و از مدیران موفق است که در هیأت شهرستان اردبیل تلفیقی از مدیریت موفق و پیشکسوتان ورزشی والیبال به وجود آمده که امیدواریم شاهد پیشرفت روزافزون این ورزش پرطرفدار در اردبیل باشیم. از زمانی که بنده به عنوان رئیس هیأت والیبال استان اردبیل انتخاب شده‌ام هفت ماه می‌گذرد که در این مدت هیأت والیبال استان عملکرد مثبتی داشته به طوری که جزو هیأت‌های برتر کشوری در رشته والیبال انتخاب شده و از طرف محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال مورد تقدیر قرار گرفته است. اولین کار ما در هیأت والیبال استان اردبیل تعریف یک ساختار مناسب بود که حرکت پایدار و تثبیت شده‌ای را در راستای رسیدن به اهداف خود داشته باشیم.

 رئیس هیأت والیبال استان اردبیل با بیان اینکه در رده نوجوانان از لیگ دسته سه باشگاه‌های کشور به لیگ دسته دو صعود کرده‌ایم، گفت: تا به امروز نیز 9 دوره مسابقات استانی و کشوری در رده‌های مختلف سنی برگزار کرده‌ایم که هفت مورد استانی و دو مورد کشوری بوده است. هیأت والیبال استان اردبیل جزو معدود هیأت‌هایی بوده است که برای گرامیداشت روز اردبیل مسابقات ورزشی والیبال در بخش آقایان و بانوان برگزار کرده است.

 فلاحی گفت: خانه والیبال اردبیل در دهه فجر در یک سالن ورزشی واقع در شهرک کوثر راه‌اندازی خواهد شد که با تحقق این امر شاهد پیشرفت چشم‌گیری در رابطه با کیفی‌سازی این ورزش در استان خواهیم بود.[ چهارشنبه 24 دي 1393 ] [ 22:14 ] [ Admin ]

مطالب مرتبط