close
تبلیغات در اینترنت
دیدار اعضای هیات والیبال استان اردبیل با دکتر منصور حقیقت پور

دیدار اعضای هیات والیبال استان اردبیل با دکتر منصور حقیقت پور


رئیس و اعضای هیات والیبال استان اردبیل با دکتر منصور حقیقت پور دیدار کردند.

به گزارش خبرگزاری نسیم ،نادر فلاحی، رئیس هیأت والیبال استان اردبیل  در دیدار اعضای هیأت والیبال استان اردبیل با منصور حقیقت‌پور، نماینده مردم اردبیل در مجلس گفت: والیبال اردبیل در گذشته همیشه عملکرد سینوسی داشته است به‌طوری که در بعضی مواقع عملکرد خوب و گاهی با عملکرد ضعیفی مواجه بوده و در حاشیه قرار گرفته است. سعی کردیم با کمک آموزش و پرورش به بحث استعدادیابی بپردازیم و بتواینم در رده‌های پایه استعداد‌یابی کنیم.

 وی با بیان اینکه هیأت والیبال استان اردبیل در بین 46 هیأت ورزشی استان اردبیل بیشترین آمار بیمه‌شدگان ورزشی را به خود اختصاص داده است، گفت: این آمار نشان از فراگیری و استقبال جوانان از این ورزش دارد. تعداد بیمه‌شدگان والیبال در استان اردبیل نسبت به شش ماهه سال قبل حدود 600 نفر افزایش داشته است. در شهرستان اردبیل آمار ورزشکاران والیبال خانم بیش از 700 نفر و آقایان نزدیک به 700 نفر است. در کل استان اردبیل نزدیک به سه هزار نفر آمار بیمه شده ورزش والیبال وجود دارد .

 فلاحی گفت: قول‌های خوبی از طرف مسئولین برای احداث و تجهیز خانه والیبال اردبیل داده شده است که یک سالن در شهرک کوثر برای این منظور در نظر گرفته شده است که مشکلاتی از قبیل انشعابات آب، برق و گاز در این سالن وجود دارد. امیدواریم که بتوانیم کاری کنیم که علاقه‌مندان به این ورزش در استان اردبیل بتوانند به راحتی در تمرین‌ها شرکت کنند و استعدادهای خود را شکوفا کنند که وجود یک اسپانسر برای تامین نیازهای مالی هیأت والیبال استان اردبیل بسیار در این مورد به ما کمک خواهد کرد.[ چهارشنبه 24 دي 1393 ] [ 21:33 ] [ Admin ]

مطالب مرتبط