close
تبلیغات در اینترنت
برگزاری لیگ استانی والیبال/ معیار ارزیابی مربیان والیبال در اردبیل تربیت بازیکنان شاخص است

برگزاری لیگ استانی والیبال/ معیار ارزیابی مربیان والیبال در اردبیل تربیت بازیکنان شاخص است


رئیس هیئت والیبال استان اردبیل گفت:  تربیت ورزشکاران حرفه‌ای و در سطح بالا اساس ارزیابی مربیان در اردبیل است .

به گزارش خبرگزاری آریا از اردبیل، نادر فلاحی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: خوشبختانه امسال نیز استقبال خوبی از رشته ورزشی والیبال در استان اردبیل صورت گرفته است که در تمامی شهرستان‌های استان، تعداد زیادی ثبت‌نام کننده برای رشته والیبال وجود دارد.
وی گفت: در هیئت والیبال استان اردبیل برنامه داریم که از مرداد ماه در قالب مدارس والیبال از هیئت‌های شهرستانی بازدید کنیم و ورزشکارانی که قابلت رشد و ظرفیت خوبی برای این رشته ورزشی دارند شناسایی شوند و بتوانیم بازیکنان خوبی را برای استان معرفی کنیم.
رئیس هیئت والیبال استان اردبیل افزود: برخی کانون‌های آموزشی برای والیبال در بخش بانوان و آقایان راه‌اندازی شده است که بتوانیم علی‌رغم اوقات فراغت این رشته ورزشی را به صورت تخصصی دنبال کنیم و بازیکنان شایسته‌ای را از استان اردبیل به تیم‌های کشوری معرفی کنیم.
فلاحی تصریح کرد: در هیئت والیبال استان اردبیل ارزیابی مربیان با معرفی بازیکن شاخص از جانب آن‌ها صورت می‌گیرد که در واقع تربیت ورزشکاران حرفه‌ای و در سطح بالا اساس ارزیابی مربیان در اردبیل است که باید مربیان استان با روش‌ها و تکنیک‌های روز مربیگری آشنا باشند.
وی بیان کرد: سال گذشته هیئت والیبال استان اردبیل در بین 46 هیئت ورزشی رتبه اول را در آمار بیمه‌شدگان ورزشی داشته است که امسال نیز با استقبال خوب ورزشکاران از این ورزش در استان،‌ پیش‌بینی می‌کنیم آمار بیمه‌شدگان والیبال در استان از سال گذشته بیش‌تر باشد.
رئیس هیئت والیبال استان اردبیل گفت: لیگ استانی والیبال بعد از مسابقات کشوری به منظور ایجاد انگیزه در بین بازیکنان و نیز به وجود آمدن شور و نشاط در والیبال استان اردبیل برگزار می‌شود.[ پنجشنبه 18 تير 1394 ] [ 16:18 ] [ Admin ]

مطالب مرتبط