close
تبلیغات در اینترنت
تقدیر از شورای اسلامی شهر و شهرداری سرعین

تقدیر از شورای اسلامی شهر و شهرداری سرعین


شورای اسلامی شهر و شهرداری سرعین متولیان اصلی و حامیان مادی و معنوی برگزاری بازی تدارکاتی با تیم ملی آذبایجان در اردبیل بودند که به این وسیله قدردانی خود را اعلام می کنیم.

 

برادر گرامی جناب آقای توحید دنیایی، ریاست محترم شورای اسلامی شهر سرعین بدین وسیله از تمامی زحمات جنابعالی در راستای برگزاری هر چه بهتر و فراهم آوردن مقدمات حضور تیم ملی آذربایجان در اردبیل و شهرستان سرعین تقدیر و تشکر می کنیم.

 

هم چنین از زحمات بی دریغ آقای رضا زنده دل، شهردار سرعین و رئیس هیئت والیبال شهرستان سرعین به منظور حمایت های همه جانبه کمال تقدیر و تشکر را داریم.

لازم به ذکر است که در خصوص حضور آقای فلاحی، رئیس هیئت والیبال استان اردبیل در برنامه زنده تلویزیونی ورزش، تلاش و نشاط متذکر شویم که این مسئله بدون هماهنگی و آمادگی قبلی صورت گرفت و به دلیل اختصاص بخشی از وقت مصاحبه آقای فلاحی به دکتر داورزنی، ریاست فدراسیون والیبال ممکن است که نام برخی از عزیزان به منظور ارائه قدردانی در این برنامه به منظور کمبود وقت مورد فراموشی قرار گرفته باشد که به این وسیله ضمن عذرخواهی، از تمامی زحمت کشان برگزاری این مسابقه تقدیر و تشکر می شود.

از تمامی زحمت کشان برگزاری این مسابقه با اهدای لوحی از طرف جناب آقای دکتر داورزنی، ریاست فدراسیون والیبال طی برگزاری مراسمی قدردانی خواهد شد.

                                                           روابط عمومی و امور بین الملل هیئت والیبال استان اردبیل

 [ یکشنبه 20 ارديبهشت 1394 ] [ 14:46 ] [ Admin ]

مطالب مرتبط