close
تبلیغات در اینترنت
فدراسیون والیبال مصمم به برگزاری AVC کاپ در اردبیل است

فدراسیون والیبال مصمم به برگزاری AVC کاپ در اردبیل است


رئیس فدراسیون والیبال گفت: در صورت میزبانی ایران برای مسابقات کاپ آسیا قطعا این مسابقات به میزبانی اردیبل برگزار می شود.

محمد رضا داورزنی در گفتگوی زنده تلفنی با برنامه ورزش، تلاش و نشاط اظهار داشت: برگزاری بازی های تدارکاتی با تیم ملی والیبال جوانان جمهوری آذربایجان یک کار خوب به منظور تقویت تیم های پایه و توجه مسئولان استان به ورزش والیبال است و هم چنین یک ظرفیت سازی برای میزبانی مسابقات کاپ آسیا که با حضور 8 تیم برتر والیبال آسیا برگزار می شود است.

وی گفت: توافقی با استاندار اردبیل انجام داده ایم که به امید خدا سال آینده اردبیل میزبان مسابقات کاپ آسیا باشد که نیاز است مسابقات در سطوح پایین به منزله مقدمه برای میزبانی این مسابقات برگزار شود.

رئیس فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران افزود: نیاز است که اداره کل ورزش و جوانان برای آماده سازی و تجهیز سالن 6 هزار نفری جهان پهلوان رضازاده اقدامات مناسبی انجام دهد که این اداره کل همیشه از والیبال استان حمایت داشته و در سفر من به اردبیل نیز حمایت خود را از برگزاری این مسابقات اعلام کردند.

داورزنی گفت: در صورت اعطای میزبانی این مسابقات به ایران فدراسیون والیبال مصمم است که این مسابقات را در اردبیل برگزار کند که خوشبختانه هیئت والیبال استان مقدمات این کار را فراهم کرده است و بنده به نوبه خود از شخص آقای فلاحی به خاطر انجام اقدامات مناسب برای رشد والیبال اردبیل تشکر می کنم.

 [ یکشنبه 20 ارديبهشت 1394 ] [ 9:4 ] [ Admin ]

مطالب مرتبط