close
تبلیغات در اینترنت
تیم ملی والیبال آذربایجان مغلوب تیم منتخب اردبیل شد‌/حضور پر شور تماشاگران بیله سوار + عکس

تیم ملی والیبال آذربایجان مغلوب تیم منتخب اردبیل شد‌/حضور پر شور تماشاگران بیله سوار + عکس


تیم ملی والیبال جوانان جمهوری آذربایجان در نخستین بازی تدارکاتی خود در استان اردبیل با نتیجه ۳ بر یک مغلوب تیم والیبال منتخب استان اردبیل شد.

تیم ملی والیبال جوانان جمهوری آذربایجان روز سه‌شنبه برای برگزاری دو بازی تدارکاتی با تیم منتخب والیبال استان اردبیل وارد کشور شده است که نخستین بازی تدارکاتی شامگاه چهارشنبه در شهرستان بیله سوار برگزار شد.

در مراسم افتتاحیه این مسابقات که به عنوان مسابقات گرامیداشت خلیج همیشه فارس برگزار می‌شود، رئیس هیئت والیبال استان اردبیل اظهار داشت: امیدواریم که این مسابقات آغازی برای همکاری در رشته والیبال بین دو کشور ایران و جمهوری آذربایجان باشد که برگزاری این مسابقات تدارکاتی سبب تقویت تیم‌های والیبال استان اردبیل و ایجاد انگیزه بین ورزشکاران استان می‌شود.

نادر فلاحی گفت: دومین بازی تدارکاتی ما بین تیم منتخب والیبال استان اردبیل و تیم ملی جوانان جمهوری آذربایجان، روز پنج‌شنبه در سالن شهید آسمانی مجموعه تختی اردبیل رأس ساعت 17 برگزار می‌شود.

سالن 1200 نفری فجر بیله سوار میزبان این مسابقه بود که حضور پرشور تماشگران بیله سواری در ورزشگاه بسیار چشم‌گیر بود به طوری که تعدادی از تماشگران به دلیل پرشدن ظرفیت ورزشگاه پشت درهای بسته ماندند.

ست اول این بازی با نتیجه 26 بر 24 به نفع تیم منتخب استان و ست دوم با نتیجه 25 بر 23 به نفع تیم ملی آذربایجان به پایان رسید که در ست‌های سوم و چهارم نیز تیم منتخب استان اردبیل با نتایج 25 بر 23 و 26 بر 24 به پیروزی رسید.
[ پنجشنبه 17 ارديبهشت 1394 ] [ 15:15 ] [ Admin ]

مطالب مرتبط